Gratis iPhone och Android mobilappar
Registrera dig här
snömannen
snömannen säger: Oj vad man julpyntat. Sagolikt, skulle man bara tagit en plogrunda med dammsugaren, men,, kommer fler dagar! ;)
Skriv i megafonen

Forum >> Synpunkter >> Debatt


Öppna profilen till Mia

Profiler som inte finns

Jag har tyvärr erfarenhet av att det är många förfrågningar här som kommer från "fake profiler" Det blir så synligt då de alla har typ samma berättelse samt meningsuppbyggnader som avslöjar dem.
jag tycker detta är mycket tråkigt och gör mig misstänksam. 
Öppna profilen till Kapten
Finns redan flera trådar om detta, vänligen starta inte en still, det gör allt svårare att överblicka och förvirrar, leta på Forum-Kärlek-relationer-debatt och tråden Bluffprofiler som är den senaste tråden, där du har fina exempel och vägledning. Anledningen till att folk startar flera trådar om samma sak är bla för att man inte har så bra överblick över trådar. - Och ja, på herrsidan får vi fina erbjudanden om kontakt, och ja allt följer en och samma mall, så efter några är de lätta att avslöja. Trist företeelse.